Preloader
0(507) 602 44 74 | Showroom 0(322) 306 00 16 | Fabrika info@alkadoor.com
About Striking

Kalite ve estetiğe önem veriyorsunuz. Alacağınız ürünleri uzun ömürlü, akılcı detaylara sahip ve üzerine iyi düşünülmüş olmasını istiyorsunuz. Siz de yaşanılan oratmlarda detayların ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. Üstelik paranızı harcarken de dikkatlisiniz. Kalitesine göre ekonomik sayolabilicek şekilde harcamalar yapmak istiyorsunuz. Kısacası, istediğiniz şey sadece bir kapı değil...


Anlaşılıyor ki, Alkadoor ile tanışmak için tüm şartlara sahipsiniz. Aradığınız kalite ve estetik, uygun fiyatlarla Alkadoor'da. Piyasadaki emsallerinden birçok detayıyla farklılaşan Alkadoor, üstün kalitesi ve farklı çizgileriyle size aradığınız doğru ürünü sunuyor.

Eminiz ki, sahip olduğu özellikleri duyduğunuzda neden Alkadoor almanız gerektiğini anlayacaksınız. Bundan böyle Alkadoor dendiğinde sizin de aklınıza bir kapıdan fazlası gelecek!

Misyon Dorfiks & Alkadoor

20 yılı aşkın  iş tecrübesi ile kapı sektöründe hizmet vermekle birlikte zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti prensipleri ile sekterde çözüm odaklı olarak hizmet vermektedir. Gelişen ve değişen teknoloji ve müşteri beklentilerini ön planda tutarak çalışanların memnuniyetini ve sürekli gelişimini sağlayarak kaliteli, ürünler üretmek  ve bunları müşterilere en uygun koşullarda sunmaktadır.

Vizyon Dorfiks & Alkadoor

Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle ürettiği kapıları dünya pazarında iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiplenen DORFİKS, toplam kalite standartlarından ödün vermeksizin, teknolojinin en son olanaklarına ilkeli, yenilikçi ve rekabetçi bir tavırla kullanarak bu hizmeti devam ettirmektedir.